wczytywanie

Szkolenie produktowe dla partnerów GLOBAL SYSTEM

W dniach 30-31 maja 2023 r. w samym sercu Beskidu Sądeckiego gościliśmy naszych Partnerów handlowych na szkoleniu produktowym.

Podczas szkolenia prowadziliśmy prezentacje, dzieląc się z pasją naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Przedstawiliśmy nowości produktowe znajdujące się w naszej ofercie, takie jak dymoszczelność, antykorozyjność czy odporność na wiatr w naszych bramach rolowanych przeciwpożarowych w klasie EI15-EI120 oraz kurtyny dymowe stałe w klasie DH. Omówiliśmy szczegółowo nasze narzędzie ułatwiające ofertowanie - program do samodzielnych wycen, a także - równie istotne - zagadnienia serwisowe wraz z opieką posprzedażową oraz certyfikację i dokumenty dopuszczające. Nie zapomnieliśmy o panelu dyskusyjnym i możliwości zadawania pytań.

Korzystając z pięknej słonecznej pogody, po intensywnej części szkoleniowej, mieliśmy czas na krótką wycieczkę i wyjazd kolejką gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114m npm). Nasi Partnerzy mogli podziwiać piękne krajobrazy z platformy widokowej i relaksować się na świeżym powietrzu. To spotkanie było doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy na temat naszych produktów przeciwpożarowych, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych.

„Cieszymy się, że mogliśmy spotkać i poznać osobiście naszych Partnerów handlowych, którzy przyjechali do nas z całej Polski. Czas spędzony na rozmowach, dyskusjach i wymianie doświadczeń był niezwykle cenny, pozwolił nam poznać oczekiwania i opinie naszych kontrahentów. Widzimy, że kontynuowanie takich inicjatyw jest kluczowe dla budowania i wzmacniania relacji handlowych oraz zwiększenia rozpoznawalności i sprzedaży naszych produktów na rynku” - skomentował Paweł Gargula, dyrektor handlowy GLOBAL SYSTEM.

Szkolenie produktowe dla partnerów GLOBAL SYSTEM Szkolenie produktowe dla partnerów GLOBAL SYSTEM Szkolenie produktowe dla partnerów GLOBAL SYSTEM Szkolenie produktowe dla partnerów GLOBAL SYSTEM

Array

do_gory