wczytywanie

Kariera

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji) oraz listu motywacyjnego na adres:  biuro@globalsystem.com.pl

Aktualne oferty pracy

  DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie (absolwent technikum budowlanego lub studia techniczne),
  • obsługa pakietu MS-Office,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
  • zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów.

Dodatkowo

  • znajomość zagadnień technicznych z zakresu stolarki budowlanej,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer,
  • premie uznaniowe.

 KONSTRUKTOR

Obowiązki

  • weryfikację i kontrolę dokumentacji technicznej,
  • edytowanie dokumentacji technicznej,
  • opracowywanie nowych rozwiązań technicznych,
  • wsparcie działu konstrukcyjnego oraz innych działów firmy w zakresie wiedzy technicznej.

Wymagania

  • absolwent kierunku technicznego,
  • biegła znajomość Solidworks,
  • b. dobra umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.

Oferujemy

 OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • realizacja planów produkcji,
  • przyjmowanie i wydawanie towarów.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • zdolności manualne.

Oferujemy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Global System Wojciech Jawor z siedzibą w Brzeznej 495, 33-386 Podegrodzie.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

do_gory