wczytywanie

Kontakt

GLOBAL SYSTEM Wojciech Jawor

Brzezna 495
33-386 Podegrodzie
NIP 734-167-59-90
REGON 492819598
e-mail: biuro@globalsystem.com.pl

 

DZIAŁ DORADZTWA I OFERTOWANIA

Kurtyny  przeciwpożarowe
Bartosz Krawczyk
tel. +48 735 997 846
e-mail: b.krawczyk@globalsystem.com.pl
Systemy przeładunkowe i bramy szybkobieżne
Tomasz Wojtarowicz
tel. +48 500 327 325
e-mail: t.wojtarowicz@globalsystem.com.pl
 
Kurtyny dymowe i bramy przeciwpożarowe
DYREKTOR HANDLOWY

Paweł Gargula
tel. +48 502 217 431
e-mail: p.gargula@globalsystem.com.pl

 

DZIAŁ EKSPORTU

Piotr Michalik
tel. +48 734 462 346
e-mail: p.michalik@globalsystem.com.pl
e-mail: gsdockshelters@gmail.com
 

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Jadwiga Stojowska
tel. +48 797 371 610
tel. +48 18 440 75 52
e-mail: j.stojowska@globalsystem.com.pl
 

DZIAŁ SERWISU

Anna Skonieczna
tel. +48 660 742 142
e-mail: serwis@globalsystem.com.pl
e-mail: a.skonieczna@globalsystem.com.pl
 

DZIAŁ TECHNICZNY

KIEROWNIK ds. TECHICZNYCH
Łukasz Jeleński
tel. +48 784 036 820
e-mail: l.jelenski@globalsystem.com.pl
MŁODSZY KONSTRUKTOR
Nikodem Bałaziński
tel. +48 797 372 338
e-mail: n.balazinski@globalsystem.com.pl
INŻYNIER PRODUKCJI
Krystian Marczyk
tel. +48 664 464 467
e-mail: k.marczyk@globalsystem.com.pl
MŁODSZY KONSTRUKTOR
Michał Porębski
tel. +48 668 288 165
e-mail: m.porebski@globalsystem.com.pl

 

do_gory