wczytywanie

Szkolenie montażowo-serwisowe produktów GLOBAL SYSTEM

 

 

Wszystkim Uczestnikom szkolenia, które odbyło się w dniach 21-22 kwietnia 2022 r. w siedzibie firmy Global System w Brzeznej chcemy serdecznie podziękować przede wszystkim za liczne przybycie, merytoryczną dyskusję i cenne uwagi jakie padały podczas dyskusji. Mamy nadzieję, że spotkanie to było okazją do inspirującej wymiany myśli i wzajemnego lepszego poznania się.

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę pracowników  zaangażowanych w organizację szkolenia, którzy posiadając ogromną wiedzę, potrafili w ciekawy, rzeczowy i interesujący sposób przedstawić najważniejsze zagadnienia dotyczące zasady działania i sposobów montażu pasywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych tj. bramy rolowane przeciwpożarowe GSF KPR EI, bramy kurtynowe rolowane przeciwpożarowe GSF KPR E/EW, bramy przeciwpożarowe przesuwne GSF BP EI oraz kurtyny dymowe stałe GSF KDS i ruchome GSF KDR.

Szkolenie zakończyło się w regionalnym klimacie przy muzyce góralskiej kapeli w Restauracji Czarna Owca w Piwnicznej-Zdroju, atmosfera spotkania na długo pozostanie w naszej pamięci.

Bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami.

do_gory