wczytywanie

Maj 2022 r. miesiącem tematycznych Konferencji dla GLOBAL SYSTEM

Firma GLOBAL SYSTEM uczestnikiem XII Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD) oraz VI Konferencji naukowo-technicznej pn. OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA OBIEKTÓW BUDOWLANYCH, zorganizowanej przez Zarząd Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Świętokrzyski (SITP).

Za nami XII Kongres Stolarki Polskiej, w którym GLOBAL SYSTEM jako polski producent pasywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych tj. bramy i kurtyny przeciwpożarowe oraz dymowe a także systemów przeładunkowych, uczestniczyliśmy.

Niezaprzeczalnie były to inspirujące dyskusje, podkreślone aktualnymi trendami w branży, poruszone zostały kwestie szans i zagrożeń mających wpływ na rozwój i funkcjonowanie stolarki budowlanej w dobie kryzysu. Mieliśmy okazję wysłuchać wystąpień czołowych ekspertów i wziąć udział w uroczystej Gali, na której otrzymaliśmy statuetkę z okazji jubileuszu 20-lecia firmy GLOBAL SYSTEM w podziękowaniu za zaangażowanie w rozwój polskiej branży stolarki budowlanej.

Była to kolejna odsłona Kongresu Stolarki Polskiej, zorganizowana w wersji stacjonarnej z możliwością spotkania face-to-face, gdzie niewątpliwie przedstawiciele GLOBAL SYSTEM mieli świetną okazję nawiązać ciekawe kontakty biznesowe i wymienić doświadczenia.

Maj był wyjątkowo intensywnym miesiącem dla GLOBAL SYSTEM, wzięliśmy także udział w zorganizowanej przez Zarząd Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Świętokrzyski (SITP) VI Konferencji naukowo-technicznej pn. OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA OBIEKTÓW BUDOWLANYCH, która odbyła się końcem miesiąca w Kieleckim hotelu Binkowski.

Patronem honorowym była Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej oraz Centrum Naukowo - Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej (PIB). Przedstawiciele Firmy GLOBAL SYSTEM mieli zaszczyt spotkać się z ekspertami z dziedziny ochrony przeciwpożarowej, architektami, konstruktorami, rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, pracownikami wydziałów architektury oraz nadzoru budowlanego, pracownikami wydziałów kontrolno - rozpoznawczych komend miejskich i powiatowych PSP.

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z tematyką ochrony przeciwpożarowej obiektów budowlanych w wielu różnych zakresach, m.in. omówione zostały wprowadzone zmiany w przepisach techniczno - budowlanych, certyfikacja i dopuszczenie do użytkowania wyrobów służących ochronie przeciwpożarowej czy zagadnienia projektowe dotyczące kurtyn dymowych jakie GLOBAL SYSTEM posiada w swojej ofercie.

Więcej informacji o produkcie:https://www.globalsystem.com.pl/produkt/kurtyny-dymowe-gsf-kds-gsf-kdr.html 

Bardzo dziękujemy Organizatorom i Uczestnikom za zaangażowanie, ciepłe przyjęcie, interesujące spotkania i inspirujące rozmowy. Czekamy na kolejne wydarzenia w branży stolarki budowlanej i zabezpieczeń przeciwpożarowych.

do_gory