wczytywanie

Innowacyjna przeciwpożarowa brama przesuwna GLOBAL SYSTEM

Firma GLOBAL SYSTEM to wiodący producent bram przeciwpożarowych i systemów przeładunkowych, w 100% oparty na polskim kapitale, który już na dobre zagościł na rynku produktów przeciwpożarowych w segmencie bram z płaszczem elastycznym i kurtyn dymowych. Dzięki wysokiej jakości, produkty te można znaleźć w wielu budynkach nie tylko w Polsce, ale również na Świecie. Co pewien czas w ofercie firmy pojawia się nowy produkt i teraz znów przyszedł czas na premierę.

Przedstawiamy nowy innowacyjny produkt bramę przeciwpożarową przesuwną GSF BP o odporności ogniowej EI 30 oraz EI60, która jest pierwszym produktem z serii bram z pancerzem twardym.

Wysoka jakość i estetyka
Bramy przeciwpożarowe przesuwne w większości stosowane są w budynkach przemysłowych i nie zawsze producenci zwracają uwagę na ich estetykę. W przypadku bramy GLOBAL SYSTEM jest inaczej. Do przygotowania produktu użyto najwyższej jakości materiałów. Pancerz bramy jest sztywny, a jego elementy po skręceniu tworzą idealnie równą powierzchnię. Elementy toru jezdnego zostały zamaskowane. Brama GLOBAL SYSTEM występuje w standardzie w trzech wersjach kolorystycznych: RAL 9010 - biały, RAL 7035 - jasnoszary oraz RAL 7016 - antracyt. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia bramy w dowolnym kolorze z palety RAL Classic. Dzięki takim rozwiązaniom bramę można idealnie wkomponować w otoczenie.

Bezpieczeństwo
W przypadku produktów przeciwpożarowych najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników, dlatego brama przesuwna GLOBAL SYSTEM została zaprojektowana zgodnie z wytycznymi norm EN 16034:2014 i EN 13241:2003+A2:2016, co zostało potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Bramy przesuwne GLOBAL SYSTEM niezależnie od rozmiaru, wyposażone są w regulator prędkości, który pozwala na dostosowanie prędkości zamykania do preferencji użytkownika.

Łatwy i szybki montaż
Brama przeciwpożarowa przesuwna GLOBAL SYSTEM została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalne wyeliminować błędy montażowe już na etapie produkcji. Wszystkie elementy są idealnie do siebie dopasowane. Panele skrzydła bramy są skręcane dopiero po ich montażu w szynie, co nie wymaga użycia dużej siły. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań montażysta otrzymuje produkt łatwy i szybki do zamontowania.

Szybkość realizacji
Firma GLOBAL SYSTEM w ciągu ostatnich lat bardzo poszerzyła swoje moce produkcyjne, dlatego posiada odpowiednie zaplecze, aby szybko realizować zamówienia. Czas realizacji bramy przeciwpożarowej to tylko trzy tygodnie od momentu złożenia zamówienia.

Mnóstwo korzyści, jeden produkt
Powyższe cechy świadczą, że brama przeciwpożarowa przesuwna od GLOBAL SYSTEM to mnóstwo korzyści w jednym produkcie, zarówno dla inwestora, jak i dla montażystów. Jednak powyższe cechy to nie wszystko, co oferuje GLOBAL SYSTEM. Bramę przeciwpożarową przesuwną wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale również atrakcyjna cena.

Więcej informacji o produkcie: www.globalsystem.com.pl/produkt/bramy-przeciwpozarowe-poziome-przesuwne.html

do_gory