wczytywanie

GLOBAL SYSTEM na X Ogólnopolskiej Konferencji Architektonicznej ArchiVIP 2023

Za nami kolejne spotkanie z architektami. Tym razem zostaliśmy partnerem X Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Architektonicznej ArchiVIP 2023. Wydarzenie miało miejsc w dniach 4-6 października 2023 w przepięknej uzdrowiskowej miejscowości Polanica-Zdrój.

Co roku, konferencja gromadzi czołowych architektów i ekspertów z dziedziny planowania przestrzennego. ArchiVIP jest dobrą okazją do poznania najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie architektury i projektowania urbanistycznego. Wśród głównych punktów omawianych podczas tegorocznej konferencji znalazły się między innymi: procesy inwestycyjne, architektura wnętrz komercyjnych czy projektowanie wspomagane komputerowo.

Konferencja ArchiVIP nie ogranicza się wyłącznie do paneli wykładowych - towarzyszą jej także mini stoiska partnerów, na których uczestnicy mogą skorzystać z konsultacji i technicznego wsparcia ze strony producentów materiałów budowlanych. Mogą też znaleźć materiały i ekspozycje oferowanych produktów i rozwiązań.

Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z grupą profesjonalistów zajmujących się projektowaniem budynków użyteczności publicznej i planowaniem przestrzennym. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło platformę do wymiany pomysłów i inspiracji. Podczas licznych rozmów mogliśmy zaprezentować ofertę naszej firmy dotyczącą rozwiązań przeciwpożarowych – komentuje Tomasz Wojtarowicz – doradca techniczno-handlowy GLOBAL SYSTEM.

ArchiVIP to ogólnopolska konferencja architektoniczna, skierowana do biur projektowych i inżynierów budownictwa. Jej zakres obejmuje tematy związane z projektowaniem i budową obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i mieszkalnych. ArchiVIP stwarza miejsca do wymiany doświadczeń i dialogu między producentami a projektantami. Z myślą o profesjonalistach!

Więcej informacji na stronie internetowej www.archivip.pl.

 

do_gory