wczytywanie

GLOBAL SYSTEM na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023

Po raz kolejny wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, które miały miejsce w Poznaniu w dniach 31.01-3.02.2023 r. Jest to jedno z najważniejszych w Europie miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii oraz materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, wykonawcami, inwestorami, architektami.

Podczas trwania targów BUDMA, stoisko GLOBAL SYSTEM spotkało się z ogromnym zainteresowaniem - odwiedziły nas setki osób, które zadawały liczne pytania dotyczące prezentowanych produktów przeciwpożarowych. Na ekspozycji znalazły się: brama rolowana GSF KPR EI15-EI120 z dymoszczelnością w klasie Sa, S200 oraz brama przesuwna GSF BP EI. projektowane z uwzględnieniem najwyższych standardów i norm bezpieczeństwa CE.

Cztery dni targowe były bardzo intensywne, obfitujące w wartościowe spotkania i rozmowy z potencjalnymi klientami, inwestorami i ekspertami. BUDMA to także idealna przestrzeń na prezentację nowości, innowacyjnych rozwiązań i nasza firma wykorzystała ją w 100%.

Produkty GLOBAL SYSTEM to synonim innowacyjności, trwałości i doskonałej jakości produktów, a międzynarodowe targi BUDMA są odpowiednim miejscem, aby je pokazać i podzielić się naszą wiedzą oraz doświadczeniem z profesjonalistami z całego świata. Byliśmy dumnym uczestnikiem tego prestiżowego wydarzenia, prezentując nasze pionierskie rozwiązania, które przyczyniają się do budowania lepszej przyszłości w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych.

 

 

GLOBAL SYSTEM na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 GLOBAL SYSTEM na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 GLOBAL SYSTEM na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 GLOBAL SYSTEM na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 GLOBAL SYSTEM na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023

Array

do_gory