wczytywanie

GLOBAL SYSTEM członkiem wspierającym Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa

Firma GLOBAL SYSTEM wiodący producent bram przeciwpożarowych i systemów przeładunkowych została członkiem wspierającym Zarządu Głównego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Nasze bramy to produkt specjalistyczny, wymagający szczególnego zaangażowania w proces projektowania i wytwarzania, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo użytkowników budynku w razie wystąpienia pożaru. Należy zaznaczyć, że są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami oraz charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością – tłumaczy Paweł Gargula, dyrektor handlowy GLOBAL SYSTEM.

Głównymi produktami oferowanymi przez GLOBAL SYSTEM są przeciwpożarowe bramy rolowane w klasach odporności ogniowej EI15, EI30, EI45 oraz EI60. Kolejne produkty to kurtyny rolowane w klasach E/EW. Uzupełnieniem oferty są kurtyny dymowe stałe i ruchome. Firma nie spoczywa na laurach i rozbudowuje swoją ofertę. Już wkrótce na rynku pojawią się nowe, innowacyjne produkty.

Posiadając już tak rozbudowaną ofertę, naturalną rzeczą było przystąpienie do SITP. Mamy nadzieję, że członkostwo pozwoli na zacieśnienie współpracy pomiędzy nami a środowiskiem Strażaków, co w naszej działalności jest bardzo ważne. Przecież nasze produkty mają nie tylko dbać o bezpieczeństwo użytkowników, ale również wspomóc pracę Strażaków w razie pożaru.  – dodaje Paweł Gargula.

 

do_gory