wczytywanie

Promocja Bezpiecznie z GLOBAL SYSTEM

Dla wszystkich zarządców i właścicieli obiektów budowlanych wiosna to czas obowiązkowych przeglądów technicznych budynków, które zgodnie z wymaganiami art. 62 Prawa Budowlanego należy przeprowadzać co najmniej raz w roku, a w przypadku budynków o powierzchni powyżej 2000m² dwa razy w roku. Przeglądy należy zakończyć do końca 31 maja i do 30 listopada. Dokonując przeglądu, należy również pamiętać o urządzeniach przeciwpożarowych znajdujących się w budynkach, których przeglądy reguluje Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 roku w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych oraz terenów (Dz.U. 2010 nr 109 poz. 719). Rozdział 1 § 2 pkt. 9, tego rozporządzenia określa, że brama przeciwpożarowa jest urządzeniem.

Firma GLOBAL SYSTEM wychodząc naprzeciw klientom i użytkownikom swoich produktów, przygotowała specjalną promocję na przeglądy serwisowe. 

Zamawiając przegląd serwisowy w terminie od 22 marca do 30 kwietnia 2021 roku, każdy, kto spełni warunki, promocji otrzyma 10% rabatu.

 

Czas trwania promocji:

22 marca - 30 kwietnia 2021 roku

Warunki uczestnictwa w promocji:

  1.  Zapoznaj się z regulaminem.
  2.  Pobierz formularz promocyjnego przeglądu serwisowego i go wypełnij.
  3.  Zrób zdjęcia tabliczek znamionowych produktów GLOBAL SYSTEM lub podaj numer KT produktu, który znajdziesz na fakturze lub w protokole odbioru.
  4.  Wypełniony formularz wraz ze zdjęciami tabliczek znamionowych lub numerami KT prześlij na adres: serwis@globalsystem.com.pl

Zadbaj o bezpieczeństwo użytkowników i zyskaj 10%

 

Promocja Bezpiecznie z GLOBAL SYSTEM Promocja Bezpiecznie z GLOBAL SYSTEM Promocja Bezpiecznie z GLOBAL SYSTEM

Array

do_gory